Drama Zbrosławice – Slavia Ruda Śląska

📣Ahh co to był za mecz 💪🙃

🔥Bardzo dużych emocji w sobotni poranek dostarczyli Nam Slavioki 🙌
Na początku meczu szybko stracona bramka i 0:1 dla gości 😮

To nie załamało Naszych graczy i 15 min później po pięknym prostopadłym podaniu Kamila Mokwińskiego, Jakbym Barteczko znalazł się sam na sam z bramkarzem i pewnie wykorzystał 💯tu procentową sytuację strzałem po ziemi przy prawym słupku 👏 i mamy 1:1. To już 3 cię trafienie Kuby w tym sezonie 👍

Chwilę później czerwona kartka dla Slavii po faulu Kamila Mokwińskiego🔴 nie wróżyła za dobrze na dalszą część meczu.

Do przerwy wynik meczu nie zmienił się. Goście w drugiej połowie cały czas atakowali, ale świetny mecz rozegrał dziś w bramce Tomasz Strąk 🙌👏💪😎 jego rękawice były dziś jak magnes i przyciągały piłkę 😁👍

65 min to przełom w meczu, po błędzie bramkarza, który „wyplół” piłkę, przytomnie zachował się Dawid Kaciuba i wbija piłkę na 2:1 dla Slavii 👏 to drugie trafienie Naszego nowego zawodnika w tym sezonie 👍

Do końca meczu konsekwentna świetna gra całej drużyny w obronie dała kolejne 3 pkt dla Slavioków, tym samy po 2 kolejkach mamy komplet, 6 punktów – BRAWO SLAVIA 😉👍

Dziękujemy kibicom za bardzo liczne przybycie na mecz, łącznie z dzisiejszych cegiełek zebraliśmy 945,00 zł 😮❤️⚽, cała kwota została przelana na konto zbiórki na kolejną partię nowych krzesełek, cieszy nas również duża ilość dzieci, które mogły skorzystać z darmowego dmuchańca dzięki firmie Gryfny-Fajer 👏 dziękujemy.

Tak duże zainteresowanie kibiców oraz mediów pokazuje iż w Rudzie Śląskiej jest ogromny potencjał jeśli chodzi o piłkę nożną z czego ogromnie się cieszymy 😉👍

Za tydzień zagramy o godz 11:00 z rezerwami Rakowa Częstochowa, a już dziś zapraszamy na kolejny mecz u sobie tj 31 sierpnia jak zawsze o godz 11:00 z Przemszą Siewierz 😉👍⚽❤️