Slavia Ruda Śląska – Przemsza Siewierz

🔥🙌 Takie emocje to tylko na Slavii 😎✊

Nasi zawodnicy podtrzymują tradycję rundy jesiennej, tracąc jako pierwsi gola zawsze doprowadzają do remisu, a już trzykrotnie dzięki walce wygrywając 🔥❤️⚽

✔️ Nie inaczej było dzisiaj, do przerwy Slavia prowadzi grę lecz wynik pozostał bezbramkowy. Po przerwie goście zaczęli stwarzać sobie sytuację dzięki czemu po rzucie różnym i strzale z główki zdobyli prowadzenie na rudzkim terenie. To jednak nie podłamało Naszych zawodników, którzy rozpoczęli atak na bramkę przeciwników.

✔️ W 75 minucie drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę ujrzał zawodnik gości 🚩

✔️ W przewadze Slavioki ruszyli do jeszcze mocniejszego ataku, czego konsekwencją jest świetne wejście w pole karne Marcina Ganczarczyka, który zostaje faulowany i sędzia wskazuję na wapno.

✔️ Rzut karny wykorzystuje kapitan drużyny Jacek Wujec 👏🙌👍 i mamy 1:1

✔️ Slavia nie zwalnia tempa i nadal atakuje konsekwentnie do ostatniej minuty. W samej końcówce meczu zwycięskiego gola dla Slavii zdobywa Dawid Skorupa ⚽🔥 i mamy wynik 2:1 😎✊. Sędzia kończy spotkanie a na trybunach rozległy się gromkie brawa 👏👏👏
Oraz Kto wygrał mecz ⁉️ SLAVIA ⚠️

🔥 Z dorobkiem 9 pkt jesteśmy liderami IV ligi 😎👍

BRAWO DRUŻYNA, BRAWO KIBICE, którzy dziś ponownie zawitali bardzo licznie na mecz Slavii. Bardzo cieszy coraz większa liczba dzieci, które dziś mogły skorzystać jak zawsze z darmowego dmuchańca oraz popcornu 🍿😉

🙌 A już dziś zapraszamy na mecz 21 września o godz 11:00 z Ruchem Radzionków ⚽