Podział punktów w Będzinie. Sarmacja – Slavia 2-2

Po bardzo ciekawym meczu Slavia Ruda Śląska remisuje w Będzinie z miejscową Sarmacją 2-2.

Faworytem spotkania byli gospodarze i to oni jako pierwsi w 16 minucie spotkania wyszli na prowadzenie. Od pierwszych minut meczu Sarmacja konturowała grę i gdy wydawało się, ze nic nie zagrozi jej wygranej.
Do wyrównania doprowadził w 42 minucie doprowadził Dawid Kaciuba.

Druga połowa miała bardziej wyrównany charakter. Przełomowym punktem spotkania była kontuzja bramkarza gospodarzy, który z powodu urazu kolana musiał opuścić plac gry.
W 78 minucie po rzucie wolnym wykonanym przez Marcina Meta Slavioki wychodzą na prowadzenie.
Gdy wydawało się, ze trzy punkty powędrują do Rudy Śląskiej to w 86 minucie spotkania do wyrównania doprowadził Kacper Zawadzki.

Tym samym po ciekawym meczu rudzianie wracają do domu z 1 punktem.

Sarmacja Będzin – Slavia Ruda Śląska 2-2 (1-1)

Bramki: ? -Kacper Zawadzki (86’) -Dawid Kaciuba, (43’) Marcin Met (78’)