Slavia Ruda Śląska – Znicz Kłobuck 2-3 (1-1)

W meczu 15 kolejki IV ligi śląskiej Slavia przegrywa na własnym boisku ze Zniczem Kłobuck 2-3. Licznie zgromadzeni w sobotnie przedpołudnie na stadionie przy ul. Sosinki kibice nie mogli narzekać na brak emocji oraz bramek

Pierwsi do ataku ruszyli zawodnicy z Kłobucka, którzy przed tym spotkaniem zajmowali trzecią pozycję w tabeli.
To właśnie piłkarze Znicza, jako pierwsi trafili do siatki Szymona Buszki, jednak sędzia odgwizdał pozycję spaloną zawodnika drużyny gości.
To, co nie stało się w tej sytuacji nastąpiło w 21 minucie spotkania, kiedy goście objęli prowadzenie, po kontrowersyjnej bramce. W chwili podania, które otwierało drogę sam na sam z bramkarzem Slavii dwójka zawodników Znicza znajdowała się na wyraźnej pozycji spalonej.
W 41 minucie Slavioki doprowadzili do wyrównania.

Druga połowa po raz kolejny lepiej rozpoczęła się dla gości z Kłobucka, którzy w 58 minucie ponownie wychodzą na prowadzenie.
W 78 minucie Dawid Kaciuba zdobywa drugą bramkę dla Slavii.
Gdy wydawało się, że spotkanie zakończy się podziałem punktów w 80 minucie gola zdobywają zawodnicy Znicza.
Po stracie trzeciej bramki Slavia rusza do ataku, a na boisku zaczyna dominować ostra gra, a sędzia, co chwilę karze zawodników obydwu kartkami.  Dwójka zawodników Znicza przed końcem regulaminowego czasu gry udała się do szatni po zobaczeniu czerwonych kartek.
Mimo, przewagi dwóch zawodników Slavii nie udaje się doprowadzić do wyrównania i Znicz wraca do Kłobucka z kompletem punktów.